Izobraževanje

Izvajamo in organiziramo izobraževanja, usposabljanja, predavanja in seminarje z izbranimi in priznanimi strokovnjaki iz pomurskega in širšega slovenskega prostora.

Konference

Vsakoletni najpomembnejši dogodek društva je letna konferenca, ki jih prirejamo že od leta 1995 in se odvijajo vsako leto v zadnjem tednu novembra.

Svetovanje

Izvajamo svetovanja za uvajanje različnih sistemov vodenja, poslovne odličnosti, managamenta kakovosti in procesnega pristopa za zainteresirane posameznike in organizacije.

Več

Pomursko društvo za kakovost je prostovoljno, samostojno in nepridobitno združenje, ki združuje, vključuje in povezuje tako strokovnjake s področja kakovosti kot vse ostale, ki se zanimajo za delovanje na področju kakovosti. S svojim delovanjem želi pomembno prispevati k razvoju in širjenju kakovosti v najširšem pomenu besede KAKOVOST tako v Pomurju kot tudi širše.

Najdete nas tudi na Facebook strani, kjer vas obveščamo o aktualnih dogodkih in posredujemo koristne informacije.

Preberi več

Naši partnerji