NATEČAJI NAJ RISBA, SPIS IN POSLOVNI NAČRT

razpisuje za vzpodbujanje ustarjalnosti pri mladih

RAZPIS

ZA NAJBOLJŠI POSLOVNI NAČRT

Najboljši poslovni načrt srednješolcev oz. njegov/i avtor/ji bo/do nagrajen/i meseca novembra 2017 na letni konferenci Pomurskega društva za kakovost. Rok za oddajo je 30. september 2017. Kontaktna oseba je dr. Branko Škafar, tel. 041 617 416, e-naslov branko.skafar@siol.net.

Celotna objava: tukaj

razpisuje za vzpodbujanje ustvarjalnosti mladih

RAZPIS ZA NAJ SPIS

na temo KAKO BODO LJUDJE ŽIVELI LETA 2345?

Trije najboljši spisi osnovnošolcev bodo nagrajeni v mesecu novembru 2017 na letni konferenci Pomurskega društva za kakovost. Rok za oddajo spisov je 30. september 2017, ki jih predate kontaktni osebi. Kontaktna oseba je dr. Branko Škafar, vodja ŠPIC – a, telefon 041 617 416 ali e – naslov branko.skafar@siol.net.

razpisuje za vzpodbujanje ustarjalnosti pri mladih

RAZPIS ZA NAJ RISBO

na temo KAKO SE BOMO VOZILI LETA 2222 ?

Tri najboljše risbe predšolskih otrok bodo nagrajene v mesecu novembru 2017 na letni konferenci Pomurskega društva za kakovost. Rok za oddajo risb je 30. september 2017. Kontaktna oseba za prevzem risb je dr. Branko Škafar, tel. 041 617 416, e-naslov branko.skafar@siol.net.

Celotna objava: tukaj

Vabimo Vas k sodelovanju.

Vodja ŠPIC-a: dr. Branko Škafar