20. letna konferenca DOBRE PRAKSE

Pomursko društvo za kakovost je 27. novembra 2014 organiziralo 20. letno konferenco pod motom Dobre prakse.

Utrinke iz konference (na TV As) si lahko pogledate: tukaj (na 8 minuti)

PREDAVATELJI KONFERENCE so bili:

1. Janez Benčina: Lik kakovostnika 21. stoletja, SZKO
2. mag. Robert LIČEN: Kakovost ni cilj, kakovost je način dela in življenja, Profit Plus Ljubljana
3. mag. Evald Kranjčevič: "Koristi upravljanja z energijo in ISO 50001", SIQ
4. dr. Branko Škafar: SISTEM VODENJA KAKOVOSTI V VIŠJIH STROKOVNIH ŠOLAH KOT PRIMER DOBRE PRAKSE, Ekonomska šola Murska Sobota, Višja strokovna šola
5. Jože Novinšek: Globalni logistični standard - MMOG/LE - Izboljšanje toka materiala in logistike z uporabo najboljših praks, M2M informacijski sistemi d.o.o., Rudarska 6, SI-3320 Velenje.
6. Jožef Babič, inž. meh.e.e.m.: ˝Sistem vodenja kakovosti montaže pri AJM-ju!˝, Ajm okna-vrata-senčila d.o.o., Kozjak nad Pesnico 2a, 2211 Pesnica pri Mariboru.
7. Tjaša Zupančič Hartner: »Dobre prakse so zrcalo kompetenc 21. Stoletja«, Ortotip d.o.o.
8. Mag. Ingrid Heuffel Berginc, univ.dipl.inž.: KAKOVOST LETI DO NEBA, Pipistrel d.o.o., Goriška cesta 50A, 5270 Ajdovščina.

Drugi mediji o konferenci:

Sobotainfo, 27.11.2014 tukaj

Pomurec.com, 27.11.2014 tukaj